(+48) 691-945-610

© 2013 by Taida Tarabuła with Wix.com

  • facebook.jpg

Taida Tarabuła

 

Fotografia jest moją wielką życiową pasją. Od kilku lat z wielkim upodobaniem fotografuję psy. Jedno z tych zdjęć zostało wyróżnione w Wielkim Konkursie National Geographic. Inne - przez brytyjski Kennel Club. Tutaj znajdziesz nagrodzone zdjęcia psów. Z pasją poszerzam swoje umiejętności w fotografowaniu zwierząt w studiu fotograficznym. Wiele pracy poświęcam też na fotografowanie psów schroniskowych, które szukają nowych domów. 

Publikuję swoje zdjęcia w książkach i albumach fotograficznych, a także w prasie. Współpracuję z agencjami fotograficznymi, głównie z Polską Agencją Fotografów FORUM. Prze 7 lat współpracowałam też z miesięcznikiem "Przyjaciel Pies" gdzie pisałam artykuły o fotografowaniu psów i omawiałam zdjęcia przesyłane przez czytelników. 

Od ponad 20 lat pracuję jako nauczyciel akademicki. Prowadzę m.in. zajęcia z fotografii dla studentów SGGW w Warszawie. Należę do Związku Polskich Artystów Fotografików. Od 2008 prowadzę własną firmę fotograficzno-edukacyjną Taida.pl.

Prywatnie jestem opiekunką cudownej kudłatej gwiazdy Tosi, którą zapewne poznasz, gdy się pojawisz na warsztatach lub na sesji fotograficznej.

Fot. Przemek Wierzchowski

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now