Pomagamy Bezdomniakom

Ponieważ kochamy zwierzęta, a zwłaszcza psy, staramy się pomagać, szczególnie tym, które najbardziej tej pomocy potrzebują. Może i Ty chcesz pomóc?

 

Czasem wystarczy zawieźć do schroniska stary koc i paczkę makaronu, albo wpłacić parę złotych na schronisko, czy fundację. A może jesteś w stanie zorganizować zbiórkę darów wśród sąsiadów, w szkole, czy w pracy? W schroniskach przyda się niemal wszystko: kołdry, koce, deski, styropian, ręczniki, miski, garnki, obroże, smycze, legowiska, no i oczywiście jedzenie – tego nigdy dość - może to być karma ze sklepów zoologicznych, ale przyda się i ryż, i makaron. A może masz możliwość dotarcia do masarni i zdobycia resztek mięsa lub towaru, który nie nadaje się na rynek?

 

Jeśli masz cokolwiek dla psiaków, a nie masz jak tego dostarczyć do schroniska, napisz do mnie. Przyjadę, odbiorę i zawiozę do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie albo do Korabiewic.

 

Pamiętaj też, że w czasie weekendów można odwiedzać wiele schronisk i wyprowadzać psy na spacery… Nawet nie wiesz, ile to znaczy dla tych cudownych stworzeń! Może chciałbyś mieć pieska, ale z jakichś powodów nie możesz zrealizować tego marzenia? Wystarczy, że wybierzesz się z Bezdomniakiem na spacer! Zobaczysz, jacy będziecie szczęśliwi: i Ty, i pies...

 

Poniżej znajdziesz kilka miejsc, gdzie każdy dar będzie mile widziany...

 

A może szukasz prawdziwego przyjaciela? Zachęcamy do zapoznania się z akcją Adopciaki oraz Adoptuj Warszawiaka.